Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a karommal, hogy...

Mi lehet a karommal, hogy ennyire fáj?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel arra ébredtem, hogy fáj a bal karom, egész nap fájt, de kibírható volt, este fájt már jobban akkor ittam egy flektort, azt hittem csak elfeküdtem. Hajnali 3kor arra ébredtem, hogy borzasztóan fáj akárhogy fordulok, a vállam és könyörgöm közötti rész. Nem ütöttem be, nem estem el, semmi. Hajnalba ittam egy flektort és vissza tudtam aludni. Ma már lüktetve fáj, szinte alig bírom használni a bal karom, ráadásul enni sem bírok rendesen meg semmit, mert bal kezes vagyok. Most fekszek és egy párnán van a karom, így nem fáj annyira mintha lógna. Kívülről semmi nem látszik rajta, de már az alkarom is fáj kicsit meg az ujjaimat gyengébbnek érzem. Mit vegyek rá vagy mi lehet ez egyáltalán?

#Húzódás, kar, fájdalom,
júl. 22. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgyis röntgenre küldene, az meg 30 km-re van. Ha 1-2 nap múlva is így fáj akkor elmegyek. Csak hátha volt már valakinek ilyen azért kérdezem.
júl. 22. 12:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Szívrohamtól kezdve idegkárosodásig bármi lehet. Orvos
júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem várnék ezzel 1-2 napot, főleg ha folyamatosan romlik az állapotod, bal kar fájdalma nem játék. Ügyelet/Sürgősségi.
júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is az orvost javaslom. Rengeteg féle oka lehet, gerincsérv, TOS, izomhúzódás, bursitis, íngyulladás szívroham stb.

Ha más tüneted is van, például mellkasi fájdalom, szorító érzés, szédülés, állkapocsba sugárzó fájdalom, akkor pedig azonnal irány az ügyelet.

júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi más bajom, csak mintha nagyon erős izomláz lenne a bal karomban, mára sem lett jobb sajnos.
júl. 23. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem mentél el?
júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mára meg teljesen elmúlt. Szerintem csak durván elfeküdtem.
júl. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!