Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bele léptem egy szögbe tegnap...

Bele léptem egy szögbe tegnap este mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bele léptem és elég mélyre ment azonnal ki húztam spriccelt a vér szóval lehet kimosta a vér? Nem látok semmi piros csíkot nincs bedagadva csak fáj amikor rá lépek. A sarkamba állt bele. Most ha vérmérgezést kaptam volna akkor annak lenne valami jele nem? Vagy esetleg tetanusz. Tudom el kéne mennem orvoshoz de messze lakom tőle és nincs útiköltségre pénzem most.

júl. 21. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A vermergezes jele, ha elindul a piros csik.
júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
júl. 21. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sok mindentől függ, a vérmérgezést nem a rozsdás dolgok okozzák, hanem a földdel való szennyezettség. Koszos volt vagy sem ? Emellett minél előbb le kéne fertőtleníteni, kimosni. De ahogy írták a piros csík, de én azt nem várnám meg, ha elkezd dagadni stb. Akkor azonnal orvos, de ha szennyezett volt a szög, akkor is minél előbb!
júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szennyezett nem volt mert a lakásban volt egy szegélybe bele ütve csak leesett a földre és nem vettem észre. Kicsit rozsdás volt de nem vészesen. Szerintem 15 éve lett bele ütve az a szög.
júl. 21. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha rá nézek nem az a nagyon durva rozsdás korodált szögnek néz ki csak kicsit.
júl. 21. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a rozsda számít, ismét leírom, hanem a földdel szennyezettség. Én, amikor tetanuszt kaptam, mert megvágott egy rozsdás vaslap, először nem akartak adni, csak utána, amikor azt is elmondtam, hogy állatok közt tároltuk a földön, amikor a doki tisztította a sebet, akkor a homok is benne volt, ekkor ment ki konzultálni egy másikkal, és visszajött mondani, hogy eredetileg nem akartak, de emiatt kelleni fog.
júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a részletes infót. Holnap felhívom az orvosomat, hogy mi a teendő. Lehet be fog hívni de, hogy hogyan megyek el hozzá az még kérdés.
júl. 21. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!