Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezzel hova lehet menni?

Ezzel hova lehet menni?

Figyelt kérdés

Sajnos rágtam a körmöm tegnap este , és beleszúródott a nyelvembe. Eléggé hátul van, nem tudom kipiszkálni, csak érzem ha oda nyúlok .

Szóval úgy vízszintesen fekszik a nyelvemen a köröm és kissé fáj, ezzel hova lehet menni?

Sürgősségire menjek vele?

Nem fognak hülyének nézni?

Az a baj hogy megpróbáltam kiszedni de annyira hátul van hogy öklendeztem és meg sem mozdul 😢😢😢



jún. 26. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mondjuk először háziorvoshoz mennék, van lámpája és jó esetben csipesze is. Fölösleges egy ilyen picike melóért órákat ülni beteg emberek között.
jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az orvosomnál 1 órát szoktam bent ülni, mármint bent nála mert mindennel foglalkozik csak a bajommal nem.

3 hetes torokgyulladással mentem a múltkor , megmérte a súlyomat, csöcsörészett, szívemet hallgatta, gerincemet nézegette 🤷🏼‍♀️ az asszisztens nő már forgatta a szemeit, de én is.

Elmennék a sürgősségire, van itt kórház , csak nem fognak e lecseszni nagyon, kicsit félek mert ez a körömrágás egy abszurd……

Gondolom az intim balesetek még rosszabbak, de ez sem jó.

jún. 26. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Sürgősségi az SÜRGŐS esetekre van, nem azért, mert hülye voltál.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!