Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört volna a farokcsontom?

Eltört volna a farokcsontom?

Figyelt kérdés

3 hete ráestem a bicikli ülésemre, nagy erővel. A farokcsontom olyan szinten fáj azóta is, ráülni, ráfeküdni, hajolni egyáltalán nem tudok, járni is fáj ha nem kicsit terpesztve megyek, a pisilés stb. is nagyon kellemetlen, köhögés nyomás érzésre is nagyon fáj.

Azt olvastam és mondták is, felesleges vele orvoshoz menni mert úgy sem csinálnak vele semmit kivéve ha rosszul van eltörve. Ha valakivel volt már hasonló vagy ért hozzá egy kicsit, eltört volna vagy csak nagyon megsérült és szerintetek orvoshoz megéri elmenni vele? Előre is köszönöm.


jún. 26. 11:23
 1/4 anonim válasza:
Szerintem mindenképp megéri megnézetni. Rosszabb nem lesz tőle és ha úgy van, legalább kiderül mi lehet a baj
jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Már korábban el kellett volna menned orvoshoz!
jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvos!
jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért egy diagnózis nem ártana...igaz, hogy nem tudnak vele semmit csinálni.
jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!