Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, komolyabb bajom abból,...

Lehet, komolyabb bajom abból, ha túlterheltem a gyógyulófélben lévő lábam?

Figyelt kérdés

Márciusban lábközépcsont törést szenvedtem. Szépen gyógyult a lábam. Most Júniusban már úgy használtam, mintha semmi baj nem lett volna, és teljesen elfelejtettem, hogy még gyógyulófélben van.


Szóval elkezdett fájni a lábam. Nem pontosan ott, ahol eltört, de utána néztem, és a lábközépcsont tájéka.


Tudok menni rendesen, meg minden, de fáj.


Lehet komolyabb bajom (pl. műtét) ebből?


jún. 25. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után, ha jól gyógyult a törés és a gipsz levétele után fokozott terhelés, esetleg gyógytorna történt, akkor már nem lehet belőle baj. Nagyobb terhelésre viszont akár hónapokig is fájhat még.
jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyógytorna az nem volt. De a terhelés fokozott volt. Csak most sajnos elszaladt velem a ló...
jún. 26. 05:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz belőle. Sajnos a fájdalom sokáig tarthat, de a mozgás gyorsítani fogja teljes regenerálódást.
jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy már nem fájt. Most meg igen. De vettem rá kenőcsöt, pihentetni fogom.


Jó lenne, ha őszre már 100%-os lennék megint. :)

jún. 26. 11:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként, azt honnan lehet tudni, hogy esetleg műtétre van szükség, mert elcsesztem a lábam azzal, hogy túlerőltettem?
jún. 26. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Túlerőltetés esetén a fájdalom 1-2 hét alatt elmúlik.
jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!