Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még ismeretlen edzőnek írtam...

Még ismeretlen edzőnek írtam messengeren (telefonszáma is megvan, de messengeren is lehet neki írni), hogy xy problémám van, szokott tartani egyéni, vagy csoportos edzést, mikor érne rá megbeszélni. El se olvasta több napja. Felhívjam telefonon ?

Figyelt kérdés
jún. 18. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Facebook oldalán sok fotó van, ami az edzéseken készült. Írja is, hogy hívjatok, vagy írjatok, ha jönni akartok.
jún. 18. 20:06
 2/5 anonim válasza:
Én inkább hagynám. Nem mondom, hogy feltétel használni a facebook-ot, lehet nem teszi, az is lehet, hogy nem látta (van, hogy az engedélykéréseknél találtam üzit, több hónap után). De mégis, én inkább hagynám és mást keresnél fel, de inkább telefonon érdeklődve.
jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja nincs új fotó, meg semmi írás a Facebook oldalon, ahol a csoportos edzésekről tett fel szinte 2-3 naponta képeket.
jún. 18. 20:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Automata válasz üzenet jön Messengeren, hogy megkapta a levelet.
jún. 18. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nincs aktivitás 3 hónapja akkor nem foglalkozik az oldallal
jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!