Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mindkét láb gipszben tapasztal...

Mindkét láb gipszben tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Műtenek ami után mindkét lábamat gipszbe fogják tenni.

3 hétig fekvőgipszben leszek, ezt mondta az orvos.

Volt valaki így?

3 éjszaka lesz a kórház elvileg, utána mehetek haza.

Háziorvos mikor mentem a labor papírt kérni, mondta hogy ha 4. Nap mehetek haza, akkor ha nem is aznap de rá 1-2 napra menjek be hozzá.

Ezen most kezdtem gondolkodni hogy frissen műtött gipszelt lábakkal hogy megyek be.. ? Táppénzes papírt más nem kérheti el?

Aki volt így fekvőgipszben hogy közlekedtetek otthon?

Annyira rá lehet állni..?


jún. 11. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Lóról estem. Mindkét lábam eltört, begipszeltek es utána 2 napot voltam bent.

Háziorvos megnéz. Nekem nézte a labujjakat nem szoros e a gipsz na meg adta a verhigito injekciót.

Fekvőgipszben voltam én végig, az orvos két lábra járót nem engedett.

Szigorúan tilos ráállni a gipszekre! Ezt a lelkemre kötötte.

Feküdni pihenni kell. Első héten nekem máshoz kedvem sem volt.. fel voltak polcolva a labaim, erre figyelni is kell.

Tolószékben kellett lennem végig.

Háziorvosnál meg minket behívott mikor látta hogy ott vagyunk.

Két gipszben téged is behívnak majd

jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem autóbaleseben tört mindkét lábam. Comb tetejéig gipszben volt mindkettő. Én a baleset miatt tovább voltam a kórházban, de utána otthon kerekesszékben voltam végig. Illetve orvosnál mindig előre vettek.
jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kornel1980 válasza:
Az komoly lehetett, nekem egyik volt kolléganőm volt 2 full gipszben. Rátolattak parkolóban, neki újra kellett tanulni járni.
júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!