Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitörténik ha valakinek a...

Mitörténik ha valakinek a keze is és lába is egyszerre törik el?

Figyelt kérdés
Barátnőm elesett tegnap nagyon fáj a bokája és az alkarja! Biciglivel esett bele az árokba! Attól tart hogy eltört Neki mind a kettő? Ilyen esetben haza engedik ha eltört Neki? Vagy nem mert mind a kettőt gipszelni kell?

jún. 11. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Vagy kamu, vagy értelmi fogyatékosok vagytok.
jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ki engedi haza? A tanár?

Röntgen szeme van? Vagy a tanár gipszeli be?

jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nm tartják a kórházban csak azért, mert több végtagja eltört. Ha kell, gipszelik és mehet haza. Ha valamelyik törését műtéti úton kell kezelni, nyilván marad bent (vagy megy vissza másnap, nálunk ez is gyakori, ezek ritkán akut műtétek)
jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kéz és láb törött lesz.
jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem eltört két ujjam a bal kezemen, a csuklóm es 3 ujj a jobbon és a bokám.

Nem műtöttek, “csak” mindenemet begipszelték.

Utána toltak a dokihoz, aki mondta hogy befektetnek egy éjszakára.. este 10 volt, én totál fáradt, egyik kezemen 3 ujj es konyekig gipsz, másikon 4 ujj es konyekig, lábam térdig, fajt mindenem. Egyik fele az arcomnak is sérült így a fél szemem le volt ragasztva..

Sebészeten voltam másnap délutánig, kaptam fájdalomcsillapítót meg mindenem polcolva volt..

Nem vicc ez lássa orvos!

jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Baleseti.

De ha eltört volna rá se tudott volna állni.

jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem biztos!

Lóról estem. Fajt mindkét bokám de tudtam bicegni..

Röntgen után közölték hogy tolnak fel a gipszelőbe mert mindkét lábamat be kell gipszelni :/

jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kornel1980 válasza:
Mi történne, sérülés súlyosságának megfelelően kezelik, gipszeléssel vagy műtéttel.
jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!