Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez normális ami ma történt?

Ez normális ami ma történt?

Figyelt kérdés
Két hete elestem. Bementem a sürgősségire, röntgen után azt mondták láttak valamit, 2 hét gipsz. Ma visszamentem és nem csináltak röntgent, csak levágta és megnyomogatta majd megnézte a régi röntgent és begipszeltette. Ez normális hogy így röntgen nélkül is állít elő ilyen diagnózist?

máj. 29. 16:36
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Nem.
máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Itt teljesen normális. Köszönd meg a Vezérednek, és bűntársainak. Meg azoknak akinek a szavazatait 1 zsák krumplival meg lehet venni. De nyugi, tudom, hogy 2 hét múlva kire fogsz szavazni. Majd amikor teszed az X-et gondolj erre is. Bár nem hiszem, hogy fog sikerülni.
máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

1: Miért bírálod felül az orvost

2; Ha már úgyis ott voltál és tudtad mit fognak csinálni, miért nem ott kérdezted meg mindjárt?


Mi ezt honnan tudjuk?

máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem bírálom, de ha valakit behívnak kontrollra, a gipszet leveszik, akkor már illik friss röntgennel diagnózist alkotni és nem 2 hetes alapján dönteni mi legyen. Ha ilyen 2 hetes terápia van az alapján, hogy talán látnak valamit, akkor azt kell kontrollálni 1-2 hét múlva, tudva mi a változás. Ez amúgy milyen testrész volt, kéz?
máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen a kezem. kéztő csont.


Kedves hármas. Megkérdeztem hogy nem kéne-e röntgen, és egyet vont a vállán és azt mondta hát ejsze nem. És nem felülbírálás akar ez lenni csak nem tudom hogy ez így normális-e.


Kedves kettes. Kérlek míg nem tudod a nézeteim előre ne ítélj el. Nem is tudod melyik pártra ütöm az X-et szóval kérlek, legyünk tisztelettel egymás iránt

máj. 29. 17:45
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
A legújabb divat szerint nem lehet minden szíre-szóra labor, röntgen,vagy valami más entyem-bentyem vizsgálat. 3 hónapnak el kell telnie a kettő között.
máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Furcsállom, hogy nincs több infód annál, hogy "láttak valamit". Eltört, megrepedt, vagy mi az a valami? A leleteden is rajta kell lennie.

Egyébként ha eltört, az nem gyógyult be 2 hét alatt, akár röntgenezik ismét, akár nem. Hogy ezért maradt-e ki a kontroll röntgen (=nem várható új információ belőle) vagy sem, velünk nem tudod tisztázni.

máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Igen, gyanítottam, hogy kéz lehet. Sajnos van, hogy elsőre nem látszik egy törés vagy repedés, amit az első vizsgálat is bizonyított, ezért ezt szoktak pár hét múlva ismételni pont emiatt. Kontroll kell mindenképp,ami lehet majd később lesz, de az nagyon fura és nagyon érdekes, hogy egy gipszet levesznek, visszagipszelik röntgen nélkül, hacsak a korábbi gipszelés nem volt megfelelő, de ugye kommunikáció kellett volna.
máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!