Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomszakadás kezelése?

Izomszakadás kezelése?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt egy kis izom fájdalom a bal felső karomban,rosszul emeltem meg a nehéz kerékpáromat,de annyira nem foglalkoztam vele,nem volt vészes,de hete véletlenül még egy rossz mozdulatot tettem és az amugy is gyulladásban lévő izomból szakadás lett . Belenyílalt,éles fájdalom,szörnyű volt.


sosem volt semmilyen hasonló sérülésem és csak utólag tudtam meg,hogy mi lett volna a helyes terápia.


(kötözés,jegelés,pihenés,fájdalomcsillapitó tabletta kb egy hétig ,majd krémezés)


sajnos a fáslizást és a jegelést kihagytam,csupán Flector kenőccsel kentem és Advil, meg ami itthon volt épp.


azt szeretném megkérdezni,hogy a fáslizás és jegelés elmúlasztásanak lesz e valamilyen következménye? olvastam ,hogy az első 48-72 órában ez fontos lett volna.


még most is fájdogál,pihentettem. köszönöm szépen



2022. jún. 29. 07:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!