Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek eltorhetett a...

Szerintetek eltorhetett a labfejem?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam vna eloszor h eltorhetett, delutan tortent, hilyesegbol ugralgattunk, “balettoztunk” itthon es raugrottam a labamra, kifordult azt hittem a hortelen fajdalom utan el is mulik de nehez mozgatnom, raallnom es mozgatasra faj, viszont nem duzzadt.

2021. jan. 28. 18:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Picit roppant de olyan volt mintha kiroppantanam csak) vagy csak zuzodas/randulas lehet?
2021. jan. 28. 18:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tores lenne, mar reg a korhazban lennel a fajdalom miatt.
2021. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszer volt mar zuzodas csuklomban regen, mozgatas nelkul az sem fajt csak pl nem tudtam egy tanyert sem emelni vele ezert nem tudom
2021. jan. 28. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Pihentesd es jobban lesz par nap mulva. Az se baj, ha bedagad es bekekul, az normalis.
2021. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megis eltort, majd rosszul forr ossze. Nem egy sulyos dolog, max kellemetlen. En a helyedben megnezetnem.
2021. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tört el, azt tudnád, mert a fájdalmat nem bírnád eddig, lábra se tudnál állni. És mint írtad, nem duzzadt, na a törés duzzadna de egyből. Még a rándulást se mondanám. Valószínűleg meghúztad csak. Próbáld pihentetni, ha dagad, vagy lilul, azért mutasd meg dokinak.
2021. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló módon lett egy részleges bokaszalag-szakadásom, 6 hétig rögzítőben kellett lennem éjjel-nappal. 1 éve történt az eset, de most is érzem néha, hogy nem olyan, mint új korában.
2021. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem torott, minimalisan duzzadt, randulas, huzodas.
2021. jan. 28. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóazúgyneki. Anno a részeges időszakomban heti szinten volt ilyesmi, nem lett belőle gond.
2021. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!