Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy hete motoros balesetnél...

Egy hete motoros balesetnél zúzodott a térdem. Orvos látta, törés nincs.még mindig nem tudom csak minimálisan hajlítani. Akinek volt már hasonló, ez mennyire normális? És kinek meddig tartott még rendesen nem tudott járni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "csak" meghúzódott/megrándult, és 3 hónapig nem tudtam normálisan menni. És a zúzódás súlyosabbnak számít. Szóval egy hét után még korai türelmetlenkedni. Jobbulást
2020. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Duzzadt , néha borzong esténként van láza ? Akkor sok nyers termés facsart lé, nyers reszelt fokhagyma , méz kanalazása , friss csalán vagy diólevélt zúzz péppé azt gézzel fedd be lefekvéskor .
2020. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A buszban estem el áprilisban, az egész jobb oldalam tele volt fekete foltokkal. Még most is zsibbad egy kicsit. Nagyon nehezen gyógyul, pedig "csak" zúzódás.
2020. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!