Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb 2hete raestem a könyökömre,...

Kb 2hete raestem a könyökömre, nem lett tores, de a fajdalmas csomó nem múlik. Menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Raadasul 50km odavissza a traumatoligia ahol 5db rtg csinaltak,5 orai varakozas kozben,holott kb.10en voltunk amugy full ures volt a szfvari sztk.Kerdeztem niert kellett 3 uj rtg,azt mondtak nem tudjak, lehet osszekevertek v elvesztettek amit csinaltak.Kek lila zold sarga stb volt az alkarom, ami utes utan logikus. Viszont az utes pillanataban almanyi duzzanat lett a nagy fadalom mellett.Helyben jelenleg nem mukodik baleseti igy kerultem szfvarra.Tény,a jegeles kenegetes borogatas hasznalt, a veralafutas elmulik.de a csomo megvan. Nem almanyi hanem dionyi. A konyokcsont melletti inas-lagyresz serult.Sose volt rajtam ilyen. Mefoghato fajdalmas csomó. Mit csinaljak?

2020. máj. 3. 23:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!