Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem bírom mozgatni mit lehet...

Nem bírom mozgatni mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Párommal délután részt vettünk egy Halloweeni túrán csopakon, elég sok emelkedő volt,hirtelen indultunk neki a sétának


Egyből elkezdett beszúrni a bal vádlim majd mindkettő, többször is megálltunk

Fél óra múlva sík terepre értünk, akkor már jobb volt, hazaérve mozgatni nem bírtam a lábaimat

Párom többször átmasszírozta, csomokat érzett


Jég zselén kívül mit lehetne tenni nagyon szúr feszül be van durranva teljesen


Bárki rossz megjegyzést akar tenni... igen tápos vagyok egy kis sétától jó tudom

De segítség kellene



2019. nov. 2. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha holnapig nem múlik el nézesd meg egy orvossal, addig meg valami gyulladáscsökkentő krém
2019. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Borogassátok vizesruhával is. Illetve, ha van otthon kenőcs ami jó rá, akkor kenjétek be többször. Ha nem lesz jobb akkor doki. Csináltasson immunvizsgálatot is izom irányába is.

Viszont lehet ilyen típus vagy és hamar megterhelődik a lábad.

Írtad csomókat érzett benne a párod, óvatosan próbálja tovább a masszírozást is. De nekem a vizesruha ilyenkor sokat segít, ha folyamatosan van cserélve rajta.

2019. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem én pont olyan típus vagyok aki nehezebben bírja


SportKrém,izomlazító sajnos nincs

Vizes borogatás jó ötlet


Köszi a tippeket

2019. nov. 2. 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!