Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal való úszásról...

Tamponnal való úszásról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valószínűleg akkor lesz meg, amikor nyaralni megyünk. Semmiképpen nem akarom kihagyni az úszást, mert akkor az egész nyaralás alatt ülhetnék a parton... én meg imádok úszni.

Azt tudom, hogy tamponnal lehet úszni, viszont az lenne a kérdésem, hogy mikor/milyen időközönként kell cserélni, és hogy mennyire valós a fertőzésveszély? (folyóvíz)


2010. júl. 11. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én kb 2 óránként cseréltem múltkor, de én medencés strandon voltam azért!

A fertőzésveszély akkro nagy ha pl melegvizes fürdőkben fürdesz, folyóvíznél nem hiszem h nagy veszélye lenne!PErsze aki hajlamos rá az bárhol bármikor bármit!

2010. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden fürdés után tamponcsere,előtte alapos kézmosás és nem lesz baj. Egyébként én pl hajlamos vagyok a hüvelyi fertőzésekre,ennek ellenére természetes vizben sosem kaptam el még semmit,medencésben és uszodában mindig:S
2010. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én még soha nem kaptam el sehol semmit, nem vagyok betegeskedő fajta szerencsére, úgyhogy remélem ezzel nem lesz gond. Meg csak abban bízok, hogy lesz megfelelő mellékhelyiség.
2010. júl. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!