Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti tamponnal szoktatok...

Lányok ti tamponnal szoktatok úszni, strandra menni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem pont akkor lesz meg mikor az osztállyal úszni megyünk.O.b. mini tampont használok,de mlg vízben nem voltam vele.
2009. máj. 24. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam úszni és strandra menni is tamponnal. Én olyankor akkor is o.b.normal- t használok, ha amúgy elég lenne a mini. És rögtön cseréld ki tisztára, amikor végeztek az úszással! De nem lesz semmi gáz vele, ne aggódj.
2009. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha muszaj igen. ne minit hasznalj es ne ulj azert orakig a vizben. amikor kijosz 1bol csereld ki mert feltelik vizzel es mikor kijosz tobbet nem ved.
2009. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válszaitokat:)

sajnos a normál mértű tampont nem tudom felhejezni örülök ha mini felmegy :S

akinek vannak még tapasztalatai ,az kérem írjon még!

2009. máj. 24. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ob minivel voltam strandon, kb 5-6 órát voltunk ott úgy, hogy néha benn voltunk egy-két órát, aztán kijöttünk fagyizni, vagy mittudomén, aztán megint visszamentünk... nem volt semmi gond. ha amugy elég szokott neked lenni a mini, és nincs vele bajod, akkor a víz miatt nem lesz. szerintem ne görcsölj majd, hanem érezd jól magad a barátaiddal! :) (L/15)
2009. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
erős vérzésnél én nem mennék vízbe,semmilyen tamponnal,de ha kevés a folyásod akkor nyugodtan
2009. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válszt:)

olyan közepesen erős szokott lenni a vérzésem

akinek van még tepsztalata az légyszi írjon még!

2009. máj. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!