Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nogyógyász tud olyan szurit...

A nogyógyász tud olyan szurit adni, amitol késobb jon meg a mensim?

Figyelt kérdés
Most úgy néz ki, pont nyaralásra fog megjonni, pedig úgy számoltam ki, hogy akkor tuti ne legyen meg, de valamiért az utolsó két hónapban egy-egy héttel korábban jott meg. Nagy az esélye, hogy jovo hónapban pont akkor jojjon meg, mikor nyaralni megyunk:(((
2010. júl. 6. 15:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Az még hozzáfuzném, hogy nemszedek fogamzásgátlót
2010. júl. 6. 15:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet van olyan cucca, amivel el tudja tolni a menzeszt, de nem fog adni, az biztos.
2010. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miért gondolod, hogy nem fog adni?
2010. júl. 6. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
mondjuk mert az egészségeddel játszol.nem értem a lányokat:nyaralni megyek mivel toljam el a mensest? buta kérdések.legközelebb szüless fiúnak.habár akkor meg merevedéssel kapcsolatos problémáidat írnád le:s:s
2010. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Válaszodból ítélve, biztosan nem lány vagy, akkor meg minek válaszolgatsz!!!! Kulonben meg ha lány lennél, megértenéd!!!!

Csakhogy tudd, beszéltem az orvosommal, és ad tablettát, és ettol a kevéstol még nem lesz semmi bajom!!!!

2010. júl. 8. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
hát tudj róla kedve kérdező ,hogy 23 éves lány vagyok .te pedig egy elkényesztetett kis csitri.
2010. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah és még annyit hozzáfőznék attól hogy lány vagyok nem értem meg a problémádat.szedj fogi gátlót azzal nyerhetsz pár napot .
2010. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elkényeztetetett kis csitri. 28 éves, kétgyermekes anyuka vagyok.

Nem tartozik rád, de elmondom, hogy sajnos minden hónapban a mensi elso 2-3 napján orulten szenvedek, nagyon gorcsolok, eros a vérzés. Olyankor szinte nem is élek:(((( Ezért nem akarom, hogy pont a már régen megtervezett nyaralásra jojjon meg.

2010. júl. 10. 15:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja , és ezt csak az értheti meg, aki szintén így van mensi idején!!!!!
2010. júl. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!