Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más-nak is volt már, hogy...

Más-nak is volt már, hogy fájt a hüvelye menstruációkor?

Figyelt kérdés

Annyira fájt a méhem, hogy még a hüvelyem is fájt :S Ez normális?!?!


(kötőjelért bocsi, de csak így engedi)


2010. júl. 6. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Néha nekem is fáj, sőt még az aranyerem is kijön tőle néha.


Nálam mindig más probléma jön elé :)


Kérdeztem az orvost, ha csak egyszer van nem minden hónapban akkor nem kell vele foglalkozni. Na persze ha kibírhatatlanul fáj akkor irány az orvos, de egyébként ha csak egyszer fordul elő vagy évente 1-2 alkalommal és egyébként minden rendben akkor nincs probléma.

2010. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Okés köszi :)

7 éve van meg, első 6-ban ilyen nem volt, most az utóbbi 1 évben fordult elő 2x.

2010. júl. 6. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Időnként nekem is előfordul, hogy olyan érzésem van, mintha egy nehéz súly húzná a hüvelyemet... vagy nem is tudom megfogalmazni... szóval igen, menses közben szokott néha fájni.
2010. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fajni, es tenyleg olyan mintha egy nagy suly lenne ott, es olyan mintha szakadna le ott lent, foleg pisileskor.
2010. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!