Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, ciki téma, de akinek...

Tudom, ciki téma, de akinek lanykent könnyen budosodik a lába, az szerintetek mit csináljon? Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Próbálom elkerulni, hogy le kelljen venni a cipőmet, mert sajnos napközben valamiért nagyon bebudosodik. Mit tehetnek ellene? Elég cikinek tartom, szóltak is érte már. M

2019. ápr. 2. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Nekem is hajlamos rá. Vegyél jó minőségű cérna zoknit és bőrcipőt. Van egy műanyag tornacsukám, 10 perc alatt nagyon büdös lesz a lábam benne.. De pl a bőr tornacipőktől egész nap sincs gond.
2019. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan érdekel a megoldás?


1.: Semmi műbőr cipő és semmi műszálas zokni és harisnya!

2.: Antibakteriális fürdőszerrel moss lábat! (Patikából, pl.: [link]

3.: Zokni előtt ezzel kend be a talpad és a lábfejet.: [link]

2019. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem gondoltam, kiprobalom őket, tényleg elég zavaró.
2019. ápr. 2. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
nekem a mycosid nevű hintőpor vált be. patikában kapható
2019. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni kell a lábadat. Jó az ezüstkolloidos befújás is naponta kétszer. Mycosid lábhintőport vegyél a patikában, és a cipőidet szórd be, illetve a lábadat is. Baktériumok okozzák a kellemetlen szagot.
2019. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, jó anyagú cipő-zokni, plusz lehet kapni drogériában ilyen láb-dezodort.
2019. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 qborka ***** válasza:
Hideg vízzel fejezd be a lábmosást és mindig töröld jó szárazra a lábujjközöket. -ez maradt még ki.
2019. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!