Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajszalerek a labszaron....

Hajszalerek a labszaron. Valaki irna nekem errol?

Figyelt kérdés

Olvastam a neten is, hogy mitol lehet stb de inkabb olyan nok velemenyere lennek kivancsi, akik hasonlo cipoben jarnak.

20 eves vagyok. Sokat dolgozom itthonrol tehat nem sokat mozgok, napi 15-20 percet tornazok itthon minden nap. Par honapja eszrevettem, hogy a terdhajlatom alatt elojott egy jo par ilyen rovidebb hajszaler(sepruvena?).

Olvastam, hogy azert is kialakulhat ha az ember hizott ami ram igaz is, de 1-2 kilorol van szo. 58kg vagyok es 164cm.

Nem feltetlenul etkezem 100%-osan egeszsegesen, de minden nap eszek zoldseget(az sosem marad ki), soha nem eszek gyorskajat, vizet es zoldteat iszok es nagyon ritkan nasizok.

Azt is olvastam, hogy attol is lehet ha meg van eroltetve a lab es akkor is ha keveset mozgunk, ugyhogy arra gondoltam, hogy elkezdek futni.

Nem vagyok plazacica de oszinte leszek, 20 evesen ez nagyon zavar. Lehet, hogy ez orokletes, lehet, hogy a fogamzasgatlo miatt, lehet, hogy nem etkezem teljesen egeszsegesen es lehet a keves mozgastol.

Szerintetek forduljak ezzel orvoshoz, hogy legalabb csak megnezze? Ha igen, akkor milyen orvoshoz kell mennem?

Szivesen olvasnek tanacsokat.

Amig meg suliba jartam 2 even keresztul diakmunkan voltam egy szupermarketben ahol nagyon sokat dolgoztam(heti 6 napot de volt neha, hogy 7 is osszejott) es ott nagyon sok arut pakoltam viszont ketlem, hogy az a sok melo most jott volna meg csak ki. Vagy lehetseges?

Ja es nem tudom, hogy ez normalis-e de tegnap este elkezdett fajni(vagy legalabbis elnehezedett) azon a reszen a labam es egesz lefekvesig ilyen volt. De arra is gondoltam, hogy csak bekepzelem, mert most ahogy elkezdtem irni ezt a kerdest megint ezt erzem.

Bocsanat ha hulyesegeket irtam csak en ezzel annyira nem vagyok tisztaban..


2019. márc. 25. 20:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!