Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisiléskor csípő érzés,...

Pisiléskor csípő érzés, viszkető hüvelybemenet, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdődött, hogy a hüvelybemenetemnél elkezdett viszketni. Ezzel egyidőben (a szokásosnál) bővebb fehéres sárgás folyásom lett és a szex is elég kellemetlen volt (azóta 1x szexeltem) de azt betudtam annak, hogy utána nem sokkal kellett megjönnie. Tegnap este óta már a pisilés is csíp, de alapból nincs sürgető inger, meg ami a hólyaghuruttal szokott járni, így szerintem csak amikor kitöröltem megsérthettem kicsit, vagy ennek is köze lenne a viszketéshez?

Ez hüvelygomba lenne, vagy mi? Áprilisra kaptam időpontot nőgyógyászhoz.


2019. márc. 11. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőzés lehet
2019. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha esetleg használnék rá Canestent, lehetne belőle baj, ha nem gomba?

Bár nem értem, hogy a tájékoztató miért írja, hogy nyálkahártyára nem kerülhet, ha az ajkakat kell vele kenni.

2019. márc. 11. 19:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Április még nagyon messze van ezekkel a tünetekkel. :(
2019. márc. 11. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed szánj egy magándokira, aki holnap fogadni tud. Nem játék a hüvelyfertőzés, csak ártasz vele akkor is, ha úgy érzed elmúlt.
2019. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!