Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár darab véres felszínű...

Pár darab véres felszínű kiütés a hüvelybemeneten minek a jele lehet?

Figyelt kérdés
Először vérhólyagnak tűnt de már mintha kifakadt volna,apró, eleinte viszketett, most már inkább égő érzést tapasztalok, illetve fájdalmat körülötte. Aggódok de sajnos csak szerdára kaptam időpontot nőgyógyászhoz. Valakinek volt ilyen tapasztalata?

2018. szept. 23. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nemi herpesz ugrott be így látatlanban, de passzolok.

Esetleg keress rá, hátha a jellemző tünetei megerősítenek, vagy valami mást találsz amire jobban illik...

2018. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe
2018. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném mert az ha jól tudom gyorsan kialakul mert egyik ismerősömnek volt régen és sírt a fájdalomtól, azzal még nadrágot sem lehet viselni olyan fájdalmas, engem inkább zavar de azt is csak néha érzem.
2018. szept. 23. 22:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostmár inkább aprócska lyukak véres felszínnel. Valaki segítsen mi ez légyszi.
2018. szept. 24. 02:35
 5/6 anonim válasza:

Hasonló van nekem is csak folyással,viszketéssel:(

Fogalmam sincs mi lehet ez,szerdán megyek orvoshoz

2018. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én voltam,de a pár napban elmúlt teljesen, azt mondta az orvos jó az immunrendszer, hálistennek:)
2018. okt. 2. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!