Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász szegeden? Olyan...

Ancsika0318 kérdése:

Nőgyógyász szegeden? Olyan orvost keresek, aki a lelkiismeretes, kitartó és addig nem nyugszik, amíg nem oldja meg a problémát? Sajnos eddig nem jó tapasztalataim vannak.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fertőzéses bajokkal keresnék meg egy szakembert,aki leginkább erre szakosodott, vagy legalábbis széles skálán mozog ilyen téren. Évek óta tartó problémám van és sajnos nem jutok sehova sem, pedig voltam már sztk-n, magánúton, STD ambulancián, viszont úgy érzem egy lelkiismeretes nőgyógyász találná meg a problémámra a megoldást.

Köszönöm a válaszokat, akár privátban is.29 é


Sziasztok.



2019. jan. 23. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Molnár-G Béla;

Bejelentkezés

+36 (30) 464 6862

2019. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Esetleg árakról tudsz írni, mennyibe kerül nála egy vizsgálat? Szimpatikusnak tűnik az oldalát nézve, de az árait nem találtam,es az orvosok elég széles skálán mozognak.

Köszi

2019. jan. 24. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy két nő ismerősömnek is sokat segített ez az orvos, viszont már évekkel ezelőtt. Szóval nem tudom, a jelenlegi árakat. :(
2019. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!