Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek esetleg bevàlt...

Valakinek esetleg bevàlt tippe vagy akàrmi ami segíthet megàllítani esetleg visszafordítani ezt a folyamatot?

Figyelt kérdés
Pàr hónappal ezelőtt èszrevettem pàr őszhajszàlat a hajamba. (Kb 3 hónapja) Azóta nagyon durvàn tele lett a hajam (nem 10-20 hajszàlról van szó). Nem zavarna de mivel 20 èved vagyok így elèggè aggasztó!! :( mit tudok ellene tenni? Nem kellettet èvek hozzà onnantól kezdve míg megpillantottam az elsőket ès ennyi legyen belőle! Fêlek ha így folytatom 1 èv múlva teljesen ősz leszek! 😭😭😭
2019. jan. 20. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek az öregedő emberek világában! Amúgy hajfesték.
2019. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szelénhiányod van. Szedj napi 200 mcg-ot, organikusat (szelenometionin), E- és C-vitaminnal együtt vedd be. Ha 2-3 hónap alatt nem javul, akkor kutass tovább, mi lehet az oka.
2019. jan. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!