Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol tartod a tampont, betétet,...

Hol tartod a tampont, betétet, tisztaságit? Öcsémmel egy szobában lakok. Hova tegyem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fürdőszoba/wc?:P
2010. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy anyu meg én vagyunk lányok a családban, ezen kívül, van egy bátyám, öcsém, apu. Nem szívesen raknám oda.Külön van a wc.
2010. jún. 29. 11:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a fehérneműim közé teszem a fiókba. oda senki sem nyúl, és ha szükség van rá nincs messze.
2010. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És mi van, ha meglátja egy férfi családtagod? Semmi.

Ez természetes dolog, minden nő menstruál, és ezzel minden férfi tisztában van. Fölösleges a hiszti, nem is értem. Az ilyesminek a wc-ben a helye, márcsak azért is, hogy kéznél legyen.

2010. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A wc-ben nem fér. Így is olyan pici, semmi polc nincs, csak egy wc.papír tároló. A fiókba beraktam őket.Remélem ott nem nyúlkál. Amúgy az öcsém 6 éves és még nincs felvilágosítva erről. Van amit már tud,de ezt még nem.
2010. jún. 29. 11:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez sem gond. Ha nem tudja, mi az, nem piszkálja, ha meg megkérdezi, mi az, épp itt az ideje, hogy anyukád őszintén elmondja neki. Vagy apukád.
2010. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Akkor a fürdőszobába. Most az jobb, ha kibányászod a fiókodból és elvonulsz vele a fürdőbe?

Ebben nincs semmi gáz. Anyukád hova teszi?

2010. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En is a furdoszobaban a polcon tartom, engem nem zavar ha latja apum. Igaz csak o egyedul ferfi a csaladban. Es meg van 2 lanytesom es anyum, o is ott tartja.

Ha teged zavar, akkor jol van a fiokba is:) Amugy hany eves vagy?

15/L

2010. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
13 vagyok, vagyis lassan már 14, amúgy anyu a ruhásszekrényében tartja,de még egyszer sem láttam, hogy mikor veszi ki.
2010. jún. 29. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi is anyuval csak ketten voltunk otthon lányok,két bátyámmal és apuval szemben.Én és anyu is a wc-ben tartottuk,mivel nekünk is picike ez a helyiség ezért a tartály tetejére volt felrakva kistáskában vagy volt hogy nélküle.

Már elköltöztem otthonról párommal,anyóssal,apóssal,sógorral lakok együtt,most a szobámban van egy fiók direkt az ilyen dolgoknak,ha kell csak kiveszem és elmegyek a wc-re.

De nem értem hogy miért kell ezt apukád meg tesóid előtt szégyellned.Nálunk az ilyesmi nem volt tabu téma,amikor abba a korba léptem és lett barátom is a bátyám elárulta melyik fiókban tartja az óvszert ha esetleg hirtelen kellene.

De ha az ilyesmi nálatok tabu akkor tartsd nyugodtan a szekrényedben.

2010. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!