Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vesegorcs miatt ti tudtatok...

Vesegorcs miatt ti tudtatok mozogni?

Figyelt kérdés

Arra gyanakodtak a dokik, hogy vesegorcsom volt, viszont nem birtam emelni a jobb labamat, nem birtam magasra nyulni a jobb karommal, mert megjobban gorcsolt a hasam, az oldalam a hatam a medencecsontom kornyeken. Ilyen eros gorcsom 3szor volt, de egyszer sem vizsgaltak meg a surgossegin. Utana mar csak talalgatni tudtak maszekban a dokik, hogy valoszinu vesegorcs lehetett. De azt vettem eszre, hogy mikor megjon akkor erzekenyebb ez a terulet... volt regen cisztam, emiatt ezen az oldalon kivettek petefeszkemet. Ultrahang nem mutatott itt semmit, kicsi vesehomokot talaltak, meg kokezdemenyt de doki szerint olyan helyen van ahol nem okozhat fajdalmat. Volt valakinek hasonlo?

21/L


2018. dec. 6. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!