Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti voltatok már...

Csajok! Ti voltatok már valami miatt annyira elgyengülve hogy lábra sem tudtatok állni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy akár rosszullét akár bármi más miatt voltatok már ilyen helyzetben?

18L



2015. aug. 2. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt, hogy olyan erősen görcsöltem, hogy nem tudtam felkelni.
2015. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt.

Fiatalkori erős menstruációs görcsnél, magas lázas betegségnél, volt egy bizonyos gyógyszer, ami szintén ezt váltotta ki, illetve epeköveim voltak, míg meg nem műtöttek, akkor volt olyan epegörcsöm, ami szintén ilyen állapotba hozott.

2015. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Többször is. Mensikor, migrénes rohamkor, illetve amikor nagyon súlyos gombás fertőzésem volt, nemcsak odalent, az egész szervezetemben.
2015. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- mensikor

- anorexiám "csúcsán", 38 kilósan

- és egyszer szex után :D

2015. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizikailag ha nagyon muszáj akkor megy (pl ha hányni/pisilni kell hirtelen a legbetegebb ember is profi rövidtávfutóvá válik) amúgy migrén, egy jó szex, meg a 39 fokos szédülös, fejfájós, oldalfájós betegség közben amiből most lábalok ki éppen. Utóbbinál kb úgy járkáltam mint a Dark Souls 3ban a Dancer of the Boreal Valley.
2016. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!