Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Írjatok légyszi! Mikor jött...

Kitticicuska :)) kérdése:

Írjatok légyszi! Mikor jött meg nektek? Hány évesek voltatok? Hol voltatok akkor? Hogy reagáltatok rá? Hogy vettétek észre?

Figyelt kérdés

előre is köszi a válaszokat :)

12/l


2015. máj. 18. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon mentem wcre és akkor láttam, hogy véres a bugyim. Megijedtem ( pedig fel voltam világosítva és tudtam hogy jönni fog majd) mentem anyumhoz aki persze megnyugtatott, adott betétet. 13 éves voltam.
2015. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) jöhetnek még válaszok
2015. máj. 18. 21:40
 3/7 anonim válasza:
12, otton,majd' meghaltam....
2015. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 éves voltam, az iskolába jött meg, tesi óra után mentem wc-re és akkor vettem észre én is hogy véres a bugyim... egy osztálytársam adott nekem betétet és olyan rendes osztályfőnököm volt, hogy hazaengedett a maradék 3 óráról hogy átöltözhessek :) kicsit megijedtem pedig én is fel voltam világosítva, tehát tudtam mi ez :)
2015. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11 éves voltam.

Hazaértem és elmentem mosdóba, akkor láttam, hogy véres a bugyim. Én is megijedtem, pedig tudtam mi az és fel voltam készülve de ez egy kicsit akkor is ijesztő látvány. Felhívtam anyát, elmondta hol találom a betéteket. Fájni az első egy évbe nem fájt, azóta szenvedek rendesen...

2015. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem detto mint az elsonek. :D Otthon elmentem wc-re, lattam, hogy veres a bugyim, szoltam anyunak aki segitett a betettel mert annyira bepanikoltam, hogy nem tudtam hol a fejem es hol a hatsom, pedig en is tudtam, hogy hamarosan meg kell, hogy jojjon. En is 13 voltam akkor.
2015. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12 éves voltam, 6.-os. Épp a 6 osztályos szóbeli felvételi napja volt. Kellemetlen volt, mert nem volt nálam betét és úgy kellett szóbeliznem, hogy megjött. De csak pár csepp vér volt, így nem volt belőle baj.
2015. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!