Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Combi Uno. Mik a...

Canesten Combi Uno. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Két napja vettem észre, hogy viszket ott lent és a folyásom is megváltozott. Eddig soha nem volt ilyen problémám, de elkezdtem fogamzásgátlót szedni és most ezzel hozom összefüggésbe, mert a szedése sajnos hajlamosít a gombára.

Ma vettem ezt az egy hüvelytablettas Canestent és érdekelne, hogy valóban egyetlen szem tabletta el tudja mulasztani a hüvelygombat?


2018. nov. 22. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
igen el tudja. ha nem visszatérő, durvább gombád van hanem életedben egyszer kapod el, akkor simán elmulasztja.
2018. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És ha ma használtam lefekvés előtt, de ugye folyik vissza, akkor ez elvileg holnapra teljesen kiurul, gondolom a hatását kifejtve. Tehát akkor a viszketés és a megváltozott folyás holnapra el is múlik?
2018. nov. 22. 23:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Lehet csak enyhul. Baratnom is amikor elkezdte szedni a fogamzasgatlot, akkor jott ki neki. Utana hagyta is, mert folyton az volt neki tole. Az orvosoddal kell megbeszelni, hogy probaljatok meg valami mast. Ami nem oli ki a florat a huvelyedbol. Lehet a 3.-4. gyogyszer fog csak segiteni. Kitartast. Nekunk nem volt turelmunk, azota ovszer, vagy kihuzos modszer. :D
2018. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig nekünk is óvszer volt. A "kihúzos módszer" pedig nem védekezés. Több ismerosom is van, akinek így jött össze a gyerek.
2018. nov. 23. 00:02
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor azok benak voltak:D
2018. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy eddig nektek volt mákotok jobb esetben, rosszabb esetben pedig vagy neked, vagy az asszonykanak vannak problémái, amikrol nem tudtok, de ami miatt nem jött még így össze egy gyerek. Tudni illik, már az elővaladekban is lehetnek spermiumok, így akármilyen hiper szuper gyors vagy és kiveszed mielőtt elsülnel, akkor már azok a kis sejtek vígan uszhatnak a cél felé. Alapintelligencia 😊...
2018. nov. 25. 00:20
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Masodik vagyok:


Kedves kerdezo! Mar ne is haragudj meg, probaltam neked jotanacsot adni, majd rejtve lehulyeztel. Amugy egy kis “poent” probaltam belecsempeszni az egesz mondandomba. Baratnomek szulei se vedekeztek, edesanyja elmondasa szerint es a kihuzos modszerrel szeretkeztek 7 evig. Ugyhogy ez nem hulyeseg, ne hidj el mindent ami a tv-ben megy. :)


Szep napot!

2018. nov. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hulyeztelek le, de a megszakításos módszer nem védekezés. Kérdezz meg akárhány nődokit! Az ilyen tanulatlan hozzáallasbol születnek a nem kívánt gyerekek. Szép éjjelt!
2018. nov. 25. 01:43
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Max akkor van spermium az előváladékban, ha előtte volt ejakuláció. Amúgy nem. Erről tanulmányok is szólnak. Attól még a tiniknek nem ajánlatos így védekezni, mert nem tudják időben kihúzni. Na abból lesz a baba. Amúgy ez nem alap intelligencia, mert az mást jelent, maximum tájékozottság. Neked is van félinformációkból, úgy látszik.
2018. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak az eszet jatsza><
2018. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!