Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete beteg vagyok, ez...

Egy hete beteg vagyok, ez mennyire zavarhatja meg a menstruációs ciklusomat?

Figyelt kérdés

Általában 28-31 nap szokott lenni, de most épp hogy 20-21 nap lett, és ilyen még sosem volt. Egy hete már beteg vagyok, folyamatosan szárazon köhögök, nagyon nehezen jön fel. A doki viszont nem írt fel gyógyszert, szedjem csak az izlandi zuzmót meg a Neocitránt. Most este 38.6 a lázam, de ennek úgy gondolom a menstruációmhoz is köze van.


21 éves vagyok


2018. nov. 11. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy köze van hozzá, nekem is volt már ilyen, hogy jóval előbb jött meg, mint kellett volna, mert beteg voltam (sőt, egyszer-kétszer még nagyon erős érzelmi stressz miatt is előfordult). Viszont ha más szokatlan jelet is tapasztalsz, vagy többször történik ilyen, akkor mindenképp menj el nőgyógyászhoz.
2018. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Befolyásolja. Jobbulást!
2018. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!