Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek nemi beteg?

Zsiráf40 kérdése:

Lehetek nemi beteg?

Figyelt kérdés
Hát az van hogy tavaly nyáron ismerkedtem össze egy férfival és akkor..... akkor nem volt viszketésem pontosan nemtom hogy mikortól van de én ezt mondtam anyának hogy viszket,ég a puncim meg a csiklóm és nagy nehezen elvitt a börgyógyászhoz ott a nő megvizsgált és megállapitotta hogy piros duzzadt és fehér folyásos rá kérdezett hogy voltam e fiúval én azt mondtam hogy nem mert anyám is ott volt kaptam kenőcsöt de semmi eredmány ,amikor legutóbb voltam ugyanazzal a pasival akkor iszonyatosan égett a csiklóm és az utóbbi 4 hétben nagyon fájnak / szúrnak a tödöm nagyon félek hogy nemibeteg vagyok 16 éves lány

2018. okt. 31. 19:58
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Lehetsz.
2018. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Valószínűleg gombás vagy bakteriális fertőzésed van.
2018. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem használtatok ÓVSZERT???
2018. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nem beteg vagy, ne parázz. Jövőhéten irány a kerületi nőgyógyász. Ad majd valami kúpot vagy antibiotikumot, ha súlyosabb fertőzés.

Óvszer nélkül eszedbe ne jusson. Nincs az az aranytökű pasi aki ekkora áldozatot megér, de nem??

2018. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs, nemi
2018. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen problémával egyedül is el tudsz menni a nőgyógyászatra. Kell hozzá a személyid, lakcímkártyád, TB kártyád. Ellát a doki. Szerintem össze szedtél egy jó kis gombát, vagy bakteriális fertőzést. Amennyiben ez nem kivitelezhető, akkor vegyél magadnak Betadine hüvelykúpot a patikában, és 10 napig használd is. Ez gyógyítja a gombát és a bakteriális fertőzést is.
2018. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőr-és nemigyógyászatra látogass el, ne a nógyógyászhoz, ott tudjak megnézni, hogy némi beteg vagy-e vagy sem. Ha igen ott tudnak rajtad majd segíteni. Leírásból én chlamydiára esetleg gonorrheara tippelnek. Azért is fontos, hogy elmenj, mert szövődmények is lehetnek a későbbiekben.
2018. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!