Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Colpo Cleaner intim zuhany...

A Colpo Cleaner intim zuhany laktáz pezsgőtbalettával hatásos méhszájsebre? Vagy egészítsem ki jóddal is?

Figyelt kérdés

Aki használta, milyen tapasztlata van? Hányszor használta, naponta tbbször is, vagy inkább többnaponta egyszer? É mennyi idő alatt hatott, el lehetett kerülni a műtétet? Az orvosom javaolta ezt és a Bepanthen használatát, hátha magától, azaz az előbb feloroltak seítégével is rendbejön. Előre is köszönöm a válaszokat!


28/N


2010. jún. 23. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10:50-es vagyok. A jód az elég erős, semmiképp se használd 3 alkalomnál tovább, mert erős. A laktózt azt szabad.:)
2010. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy tűnik a laktáz beválik. Eddig egyszer észleltem pici maszatolást, azóta naponta egyszer használom és minden oké, pedig nyaralok is közben, vízparton és medncés kertben (kórokozók tanyája, ártania kellene nekem). És eddig minden oké :) Ilyenkor már javában vérezgetni szokott a méhszájsebem, most pedig semmi. :D Hihetetlen, hogy erre több évet kellett várnom :D Jódot még nem használtam, de fogok, hogy kipusztítsak magamból minden kórokozót.
2010. jún. 28. 21:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem jóddal ecsetelt a doki amikor volt.
2011. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szóval nem lehet rossz de azért menj el dokihoz.
2011. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát, az a helyzet, hogy idén májusban megvolt a méhszáj műtétem (konizáció) és azóta rendbejöttem. Sajnos nem úsztam meg, utána szedtem a Rutascorbint, ami szintén sokat segített és végre megint teherbe estem. Már 24 hetes terhes vagyok, úgy tűnik minden rendben, remélem így is marad - talán nem tér vissza ez a dolog. Egy rémálom volt évekig arra figyelni, hogy mikor vérezgetek és mikor nem...
2011. dec. 15. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!