Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Colpo Cleaner intim zuhany...

A Colpo Cleaner intim zuhany laktáz pezsgőtbalettával hatásos méhszájsebre? Vagy egészítsem ki jóddal is?

Figyelt kérdés

Aki használta, milyen tapasztlata van? Hányszor használta, naponta tbbször is, vagy inkább többnaponta egyszer? É mennyi idő alatt hatott, el lehetett kerülni a műtétet? Az orvosom javaolta ezt és a Bepanthen használatát, hátha magától, azaz az előbb feloroltak seítégével is rendbejön. Előre is köszönöm a válaszokat!


28/N


2010. jún. 23. 10:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez a hülye billentyűzet nem szereti, ha én gépelek rajta... Kihagy betűket... :)
2010. jún. 23. 10:50
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem februárban vette észre az orvos a méhszájsebet. Havonta kellett járnom ecsetelésre, és kétfajta kúpot is kaptam. Nem említett ilyet az orvos? Így sikerült elkerülni a fagyasztást. 4 hónap után az orvos tegnap azt mondta, hogy teljesen meggyógyultam. Végre!
2010. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha orvos javasolta, érdemes kipróbálni, én olvastam, hogy tejsavbaktérium hatásos lehet, de... szerintem ezt kúpban kellett volna felírnia.
2010. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Na erre gondoltam én is, amit az előttem szóló írt. Nem hiszem, hogy intim zuhany érne valamit.
2010. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat, akkor egyelőre kipróbálom ezt a variációt, ha nem annyira hatásos, mint szeretném, akkor megkérem az orvosomat, hogy írjon fel kúpot. Ezek szerint a jdot nem kell használnom? És kedves első válaszoló: neked vérzéssel is járt a méhszájsebed?
2010. jún. 23. 11:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszert mentem felíratni, akkor derült ki. Nem fájt, nem vérzett, abszolút nem volt semmi panaszom. Én is meglepődtem,mikor mondta a doki! (1. válaszoló vagyok)
2010. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem vérezget is. Először azt hittem, hogy hormonális problémáim vannak, mert amint elmúlik a peteérésem, el kezdek vérezni. Nagy nehezen teherbe esetem, egy halom vizsgálat (kiderült, nem hormonprobléma)és néhány hormonkúra után, azt hittem, nem fog visszatérni a bajom szülés után. Hát, amint rendszeres lett a menzeszem, szoptatás után visszatért... Az orvosom azt mondta, hogy egyértelműen méhszájseb, szerencsére a kenetem P1-es. Ezért javasolta, hogy esténként használjak Bepanthen-t és próbáljam ki a Colpo Cleaner-t. Eddig oké, de még van két hét a menzeszemig. Tehát, használom és kivárok. Még azt megválszolnátok, hogy milyen időközönként használjam az intimzuhanyt? Köszönöm!
2010. jún. 24. 13:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Én először a Colpo cleaner jódot használtam 3 napig, utána a colpo cleaner laktózt, és segített.:)
2010. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, kedves utolsó válaszoló. :) Akkor beszerzem a jódot is, úgyis megyünk nyaralni, vízpartra, nem árt :)
2010. jún. 25. 10:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Hmmm. Gőzöm sincs, miféle vackokról írtatok.

Nekem hosszú évek óta a gyógyteák a barátaim. Deréktól lefelé van egy csodás keverékem: csalán, körömvirág, cickafark (otthoni nevén lórugás, mert olyan iszonyú íze van).

Időszakosan iszom, és ha problémám van, 1-2 nap alatt helyreránt.

De volt, hogy irrigáltam a cickafark teával, és az a legjobb gyógymód ! Tízszer jobb, mint a kamilla !

Csak ajánlani tudom. A cickafark a nők jóbarátja... ez tuti !

2010. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!