Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerul egy vercukormero?

Mennyibe kerul egy vercukormero?

Figyelt kérdés

Csak gyogyszertarban lehet kapni? Milyet ajanlotok?

A kajalas utani erosebb, talan picit szaporabb szivdobogas, eros szorongas, panikolas jellemzo, nem csak kajalas utan de ilyenkoe altalaban mindig jelentkezik. Illetve mostanaban nem tudom vegigaludni az ejszakat, minimum ketszer ki kell mennem pisilni. Egyebkent vekony vagyok ha szamit, 52kg es 172 cm.

21/L


2018. aug. 28. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 ezertől 26-ig, sokféle kapható. Nekem 10 ezres van, de elég drága hozzá a lándzsa és a tesztlap is.

Gyógyszertárban kérdezd meg, hogy ezek melyikbe olcsóbbak, és inkább olyat vegyél.

2018. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek alapjan gyanakodhatok cukorproblemara? A sima altalanos labor es vervizsgalaton nem volt elteres, juliusban csinaltak veseko gyanu miatt.
2018. aug. 28. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Dcont Trend a készülék neve, és árgépen 6200 Ft-ba kerül. Ebbe a teszt is elfogadható árú, és megbízható. Ha van régi készüléked, azt most becserélik ingyen.
2018. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!