Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek ha megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
nemsokára 12 leszek és szentem lassan megjön.ha esetleg megjönne akk mit mondjak a szüleimnek??pl.:anyukám... várom a válaszotokat
2008. nov. 3. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
"Anyu! Ma megjött a menstruációm!"
2008. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
nem kell elmondani a szüleidnek, anyádnak elég, apád úgyis rájön. én egyszerűen felsikítottam, hogy "úristen anyu vérzek!", de egybk úgyis a helyzet adja, hogy fogod elmodnani.
2008. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Nekem 11 évesen jött meg először, de mivel nővérem 5 évvel volt idősebb, így ő 16 volt, és valamit kérdezett anyutól én akkor éppen meghallottam és megkértem hogy mondjon ezekről a dolgokról valamit. Engem akkor világosított fel teljes egészében mindenről! Rá 1-2 hónap múlva meg is jött. Vagyis ha úgy érzed, ülj le anyukáddal és beszélgess vele, hidd el tök jó tanácsot tud majd adni, mit hogyan kell ilyenkor csinálni. Meg így szorosabb lesz a viszonyotok is, ha már tudja, hogy hamarosan a kislányából nagy lány lesz:), de nem akkora, mint majd később.

Szia Andi

2008. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
"Képzeld, anyu, megjött!" - én ezt mondtam, szó szerint, és megmutattam anyukámnak a véres bugyimat. :)
2008. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Apukádnak nem kell mondani, szerintem semmi köze hozzá. Anyudnak meg simán mondd meg, hogy megjött és kész. Amikor én megmontam anyunak tökre örült neki :D
2008. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!