Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már hogy annyira össze-vi...

Volt már hogy annyira össze-vissza volt meg, hogy nögyogyászhoz mentél?

Figyelt kérdés
ha igen akkor mit állapitott meg,mitől van?
2010. jún. 21. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Olyan is volt már, hogy kimaradt, voltak közti vérzéseim, és olyan is előfordult, hogy nem akart elmúlni. Írt fel gyógyszert és mindig rendbe jöttem. Nálam nem találtak komoly okot, azt mondta, ez bárkivel előfordulhat.
2010. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jött meg 60 napig, előtte teljesen rendben volt. amúgy is mentem volna, fogamzásgátlót íratni. Semmi bajt nem talált, azt mondta előfordulhat az ilyen. Írt fogamzásgátlót, most azt használom, kíváncsi leszek mi lesz ha egyszer abbahagyom.
2010. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is már 3 éve fog gátlot szedek és 17 multam de mostanában össze vissza van meg...10nap ,mulva kellene megjönnie erre pecsételek...azelött 8nappal hamarabb megjött normálisan...én annyira félek:S
2010. jún. 21. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Stressz, tabletta, valtozasok az eletedben... Barmi okozhatja. De betegsegre utalo tünet is lehet, pl. ciszta.
2010. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 evesen 3 eve tablettat szedsz? :O Az igen... Fiatal vagy meg, valtozik a szervezeted... Azert a helyedben elmennek a nögyogyaszomhoz, biztos ami biztos.
2010. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elnézést,elirtam,2éve szedek.
2010. jún. 21. 15:21
 7/7 anonim válasza:
az egyik osztály társamnak, 2hónapon keresztül, minden egyes nap megjött, dokihoz fordult, és rendbe jött..illetve megúszott fél évi tesi órát.x)bármi kiválthatja.
2010. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!