Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan már hetente járkálok...

Lassan már hetente járkálok vissza a nőgyógyászhoz, már kezdem cikinek érezni. Ugye nincs mit szégyellnem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 08:06
 1/8 Tinker Bell ***** válasza:

Mivel nem írtad le, hogy mivel járkálsz vissza, nem tudok neked hasznos választ adni!


Ha azért jársz vissza, mert problémád van és kezelnek, tehát kontrollra jársz,akkor nem ciki. Miért lenne?


Ha azért jársz, mert tetszik az orvos és kitalálsz dolgokat, hogy láthasd akkor ciki!

2011. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, őszintén szólva jóképű a doktorbácsi...de ezért nem járkálnék vissza, odáig nem süllyedek. :-)


Először azért voltam, mert nem jött meg 2 hónapja, kaptam rá gyógyszert, minden helyreállt, lett peteérésem, csak épp tüszőrepedésem nem. Nagyon szúrt a petefészkem, kiderült, hogy lett óriási cisztám, visszamentem és így kaptam a cisztára gyógyszert. Aztán csak szúrt a petefészkem, visszamentem, mert azt hittem, hogy nem szívódott fel, de már csak egy nagyon pici ciszta volt akkor. Aztán helyreállt megint minden, majd megint nem jött meg, így elküldött vérvételre, ahol kiderült, hogy hormonproblémám van, kaptam arra is gyógyszert. A peteérésem visszaállt, viszont most meg folyásom van. Sokáig azt hittem, hogy a sok gyógyszertől, de most meg már ég is a hüvelyem.


De kezdem azt hinni, hogy majd azt hiszi, hogy mániákus visszajáró lettem, aki hülye tüneteket produkál.

2011. márc. 17. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem azért járkálsz ilyen gyakran, mert nem lenne jobb dolgod! Azért mész, mert baj van. Akkor pedig nem ciki!
2011. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tinker Bell ***** válasza:

Ilyeneken ne gondolkozz! Ha problémád van, (márpedig van!) akkor nyugodtan menj csak vissza.


Szerintem az én esetem volt ciki, bár az se nekem kellett volna, hogy kellemetlen legyen, hanem a b@lf@sz dokinak. 2009 novemberében bejelentkeztem az éves rákszűrésemre, elmentem, levette a kenetet és mondta, hogy 3 hét múlva menjek vissza, mert akkor lesz eredmény. Mentem is, szólítottak, bementem és a doki kétségbeesett arccal mondja, hogy "Baj van!". Na hát több sem kellett, rögtön az jutott eszembe, hogy kész, vége, daganat! Aztán csak kinyögte, hogy rosszul vette le a mintát és újra kellene. Tiszta ideg lettem, mert éppen meg volt, tehát mehettem vissza még egyszer. Visszamentem és sikerült ismét rosszul levenni a mintát. Mentem az eredményért és nem hittem a fülemnek amikor mondta, hogy akkor vetkőzzek, mert leveszi a kenetet. Úgyhogy 2010 februárig nőgyógyászhoz jártam, mert ennyit nem tudott megcsinálni, hogy normálisan levegye a kenetet. Szerencsére idén már másik doki volt és sikerült elsőre értékelhető mintát vennie. A végén már én éreztem rosszul magam, hogy egyfeszt odajárok, holott nincs semmi bajom.


Bocsi, hogy hosszú lett, csak szerettem volna elmondani, hogy ne érezd ezért kellemetlenül magad!

2011. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én augusztus óta járok havi szinten nőgyógyászatra mert annyira nyomik hogy nem tudnak kikezelni, nem tudják eltalálni mi a bajom, már rohadtul unom. A szexuális életem azóta nulla pedig van kapcsolatom...iszonyú!!!
2011. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kevdes 11:41-es teljesen együttérzek Veled ugyanis és is rendszeres látogatója vagyok a nőgyógyászatnak,mondjuk én október óta(már fél éve kezelnek)

az sztkban szarakodtak minidg felírtak kúpokat gyógyszreket mert nekem elvileg gombám volt ,,na utána végre elmentem a nemibeteg gondozóba vagyis elküldtek oda kb 4 hónap elteltével és kitenyésztették a váladékot,jah nem volt benne gomba :O pedig ugyanúgy megvoltak a tünetek(folyás viszketés hüvelyégés)és még mindig kezelnek mert a baktérium nem biztos hogy elpuszult szóval teljesen készen vagyok hogy nem gyógyulok már meg ,Van barátom vagyis már lassan csak volt mert a szexuális életünk 0 ,és emiatt el is távolodtunk egymástól(páromat is szintén kezelik.)már nem akarom összeszámolni mennyit költöttem ilyn olyan szar kúpokra.

ha hamarabb kitenyésztik akkor állítom hogy már meggyógyultam volna,hidd el nagyon jó tudni hoyg mi van a váladékba mert akkor már célirányosan tudják kezelni,nem pedig találomra írkálják fel a kúpokat

KEdves KÉRDEZŐ:

nincs mit szégyelned!hidd el rosszabb lenne ha nem foglalkoznál a bajoddal.Ők meg nem fognak kiröhögni!én már szemrebbenés nélkül megyek oda,nem érdekel mit gondolnak csak várom hogy gyógyítsanak már meg!!

2011. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11.41-es vagyok. Nekem augusztus óta 3 szor volt váladék tenyésztésem az utolsó pont egy hete és pont ma mentem az eredményér, de minden negatív. Talán annyival előrébb vagyok, hogy mióta várost váltottam mert elegem volt a pancserokból, nem adnak hülye kúpokat, és én is annyi pénzt elköltöttem már ezekre, hogy hihetetlen. Megállapították, hogy a sok kezeléstől eltűnt a hüvelyflórám, így most 4 hónapig kell használnom egy krémet, ami majd elvileg visszahozza. Mi is augusztus óta nem szexeltünk semmit, nulla, de párom kitartó ő tarja bennem a lelket, és mi szerencsére azért nem távolodtunk el egymástól, sőt segít nekem mikor magamba kell nyomnom a krémet. Remélem hamarosan vége, mert ez már teljesen felemészt. Mindenkiek gyógyulást!
2011. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Akkor ha úgy vesszük, nekem még istenes a helyzetem hozzátok képest...

Mielőbbi gyógyulást nektek!

2011. márc. 17. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!