Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nyáron már 2x eljátszottam...

A nyáron már 2x eljátszottam hogy nem tudtam fürödni nyaralás alatt menstruacios problémák miatt. Mit javaslatok hogy előbb véget vethessek neki? Sport vagy meleg víz? Van meg valami?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy semmilyen fájdalmat nem érzek csupán a fürdéssel lenne probléma.Kiskoru vagyok, nem szeretnek tampont használni ennyi idősen,kerlek ezt ne is irjatok.Nagyon örülnek értelmes valaszoknak.
2018. júl. 30. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor milyen választ vársz? Vagy használsz minitampont vagy nem fürdesz..A tampon használata nem függ attól, hogy kiskorú vagy vagy sem.
2018. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na és mit szólnál hozzá ha olyankor mennél amikor nincs meg ???
2018. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Gondolom vannak szüleid, beszélj velük.
2018. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi előre egyeztetni szoktuk egymással a nyaralás idejét, hogy senkinek ne essen bele. Ez persze csak akkor opció, ha rendszeres a mensid, így előre tudod, mikor fog jönni.

Egyébként meg semmi bajod nem lenne a tampontól. Az egy apró vacak, a hüvely tágul, szűzen is be tudod tenni anélkül, hogy bármit megváltoztatna. Én 14 éves korom óta használom. DM-ben lehet kapni olyat, amin puha műanyag bevezető van, azzal lazán felcsúsztatható kezdőknek is.

2018. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs. Ezek a praktikák meg vagy bejönnek véletlen vagy nem. Menjetek akkor strandra, mikor épp nincs meg. Ha tervezik a nyaralást, szólj a szüleidnek, hogy egy héttel toljátok el, mert neked most nem jó.
2018. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miután nem csak mi megyünk nem lehet eltolni.Es egy éve sincs hogy megvan ezért nem állt be.Most két hete volt meg de megint pont nyaralás elott egy nappal.Es nem szeretnek oda dugdosni dolgokat ahol nem kellemes.Valaki tudja hogy a meleg víz és a sport bevallhatna e?
2018. júl. 30. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha elfogadod a tenyt, hogy csak tampon johet szoba ha furodni akarsz. Ha meg nem akarsz taponozni - amit megertek, tinikoromban en sem mertem - akkor viszont nem furdesz. Mas opcio nincs...
2018. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!