Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pukli amiből vizes vér jön...

Pukli amiből vizes vér jön ki, ez miért van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

[Fenekem és a puncim mellett nő ( a combom felé) ]

pattanásszerű valaminek néz ki csak kicsit nagyobba, és ha elkezdem nagyon erősen nyomni akkor ilyen vizes vér lövell ki belőle. Ez után eltűnik és utána kb egy héttel megint “visszanő”. Ez micsoda és miért van? Aggódnom kéne?



2018. máj. 8. 22:54
 1/5 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok, szóval ilyen téren nemi betegséget nem kaphattam el (remélem)
2018. máj. 8. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Nen tudom micsoda, de nem ártana orvoshoz menni vele.
2018. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, a nőgyógyász azt mondta, genitális herpesz, de nem az volt, mert előtte évekig nem szexeltem, csak magamban. Nekem mindig nemi izgalom hatására telt meg, szerintem a Bartholin mirigy gyulladása volt. Ha a tied független a nemi izgalomtól, akkor sima szőrtüszőgyulladás lehet.
2018. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kelés lehet.A melegtől bepàlik,vagy szőrtüsző gyulladàstól.Ha nem nyomkodod kifakadt magàtól.Sajnos viszanőhet,terjedhet.Nekem is mindig előjön.
2018. máj. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Szőrtüsző gyulladás.
2018. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!