Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért duzzadt és viszket a...

Miért duzzadt és viszket a kisajkam?

Figyelt kérdés

Sorry,lehet,hogy rosszul ragoztam.Szóval,pár napja duzzadt és nagyon nagyon viszket,szinte már be van dagadva.Rettenetesen kellemetlen!Mitől lehet ez?

Több mint egy hete voltam együtt a párommal,kicsit durva volt,de akkor nem is érzetem,akkor jó volt nekem is.Aztán rá egy-két napra kezdtem ezt érezni.Azóta nem is voltunk együtt,de amúgyis ritkán vagyunk együtt...amióta szültem(9hónapja)...És az is megfordult a fejembe,hogy ő esetleg...mással volt együtt,és valamit elkapott és átadta nekem.Tudom,hogy hülyeség,de nem tudok mire gondolni!


2008. okt. 30. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez gomba lehet. Gyógyszertárban adnak rá mindenféle kenőcsőt, kúpot vény nélkül. Én ezt tudnám ajánlani. Ha tényleg gomba, akkor ajánlott a párodat is kezelni kenőccsel.
2008. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj! Tapasztalatból mondom, hogy figyelj oda magadra! Menj nőgyógyászhoz Ő majd megvizsgál ( Nyugi!!!! nem fájdalmas!!! ) Ő jobban meg tudja mondani, h mi a bajod és nem fog találgatni! Légyszives, menj el nőgyógyászhoz! Hidd el, nem lesz semmi baj!


Nekem kb egy évig volt porblémám és mindig magamnak kezeltem, persze egy ideig hatott, utána megint előjött, mert gondolom nem jó dolgokat szedtem rá. Aztán mikor meguntam elmentem orvoshoz és 1-2hét alatt elmúlt teljesen. Én meg szenvedtem 1évet a semmiért szinte.


Vigyázz magadra!

2008. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
ne próbáld meg magadnak kikezelgetni mert az is lehet, hogy többet ártasz vele mint használsz!Valóban igaza van az előttem válaszolónak menj el dokihoz, nehogy rosszabbodjon a helyzet!!!
2008. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Elmegyek orvoshoz.Csak azt nem értem,hogyha gomba,akkor hogy kaphattam el??????Rendesen tisztálkodok meg minden,nem jártam sehol mostanában,ahol elkaphattam volna(idegen wc-n).Akkor hogy lehet ez???
2008. okt. 30. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

2. válaszoló vagyok.

Ezt sajnos nem tudom, h mitől lehet még... de lehet, h nem is az! Ha elmész dokihoz, és azt mondja, h gomba, akkor megkérdezed tőle, h mitől lehet még...

2008. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A gomba mindenkiben ott van, együtt él velünk. Különböző hatások miatt túlsúlyba kerül, és kialakul a gombás fertőzés. A hatások lehetnek pl. antibiotikum szedése miatt, fogamzásgátló szedése is előhozhatja, ha legyengül az ember, cukorbetegség, stb..

Nem feltétlenül párodtól kaphattad el!

Remélem tudtam segíteni!

2008. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha elmész egy dokihoz.
2008. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a dokik szerint a férfiak tol lehet elkapni,mert ha pisilnek beizzadnak és ugybeteszik akkor simán bemegy a baciis vele eggyütt
2008. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Elmegyek dokihoz,az a biztos!!
2008. okt. 31. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!