Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt másnak is ilyen? 9...

Volt másnak is ilyen? 9 hónapja nem szoptatom a lányom de a mellem még mindig duzzadt és ha megnyomom szivárog egy kis tej. A hormon szintem rendben van, mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
A doki sem tudja, azt mondta valószínűleg fogamzásgátlótól elmúlna.De nem szívesen szednék mert amúgy meg nincs szükségem rá.A barátnőm azt mondta jegeljem és akkor elapad teljesen,erről hallottatok már?Picit idegesít már mert amúgy is hatalmas a mellem.Ha tudtok segítsetek!!!
2011. márc. 24. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, mert már rég el kellett volna, h apadjon! Írtad, h a hormonszinted rendben, melyik a prolaktin? Nekem anno nagyon sok tejem volt, de mégis tök hamar elapadt a szoptatás elhagyásával (kb 2 hét). Szerintem ne nyomogasd, mert azzal is ingerled a képzésre.
2011. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!