Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pisilek ilyen sokat?

Miért pisilek ilyen sokat?

Figyelt kérdés
18/L vagyok. Amióta az eszemet tudom mindigis nagyon sokszor jártam el pisilni egy nap. Gyakorlatilag bármikor tudnék ha akarok de ugy másfél óránként szoktam. Egyre inkabb veszem észre hogy zavar a mindennapokban. Felfazva nem vagyok, voltam vizelet és vérvizsgalaton és semmiféle fertőzésem vagy egyéb kimutatható problémát nem állapítottak meg. Ja igen, és ha nem iszok sokat akkor is ugyanannyit kell eljarnom wcre. Nem szokott akadozni sem a vizeletem vagy ilyesmi és a színe se abnormális. Ha valakinek van tippe,vagy ugyanebben a cipőben jár mint en akkor előre is koszonom a választ:)

2018. ápr. 6. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
húgyos vagy, nincs mit tenni
2018. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi a húgyhólyagod, nekem egyszer ezt mondták, meg számtalanszor voltam már felfázva (mások szerint). Szerencsére ha keveset iszok és nem vagyok ideges, akkor alig kell elmennem wc-re, de ha megiszom a napi ajánlott folyadékszükségletet, akkor fél-egy óránként mennem kell. Iskolás koromban szinte minden szünetben kimentem, néha alig bírtam ki az óra végéig. Egy munkahelyen miattam kellett megállni lépten nyomon az autóval, a kollegám kétszer volt egész délelőtt, én meg az összes fát és bokrot megöntöztem menet közben. Ha odaértünk valahová, az első dolgom egy wc keresése volt, sokszor még ma is így van, miközben alig jön 1-1.5 deci. Bementem wc-re, már volt bent egy ember, elintéztem a dolgom, mikor mentem kezet mosni, a bent lévő másik férfinak még mindig folyt. Többször kellett már buszon, de hihetetlen módon csak egyszer kellett leszállnom és a következő busszal mennem, ami akkor mintegy fél órát késett. Miután az erdőben könnyítettem magamon, még percekig fájt a vesém, annyira kellett már.

Változó reggel és este is. Reggel alig birok ki fél órát egy pohár üdítő után, délután meg olykor órákig eszembe sem jut pisilni. Ékes példa az egy heti autópályázás, reggeli induláskor szinte minden pálya melletti kúton megálltam a másfél óra alatt, délután meg egyetlen megálló nélkül hazavezettem. Ha rövid idő alatt többet iszok, alig birok ki 10 percet, 5 percnél már kell, 10-nél már folyik. Sokat nem segítettem, de legalább elmeséltem a pisis helyzetemet. :D F

2018. ápr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Velem teljesen ugyanez a helyzet. Kiskoromban pszichológushoz is vittek, hátha segít rajta, és gyógyszert is kaptam egy ideig. Nem tudom, mi értelme volt, máig is állandóan pisilni járok:D

20/L

2018. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!