Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csúnya a puncim?

Miért csúnya a puncim?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok...salatas, annyira nem log ki, kb 1 centit, de fodros vagy nem tudom, a gát resznel is van egy kis bőrredő, plusz még szőrös is a nagyajkaknál és a végbélnyilás körül kicsit. Hiába szőrtelenítem hamar visszanő és nagyon zavar. Szerintem kifejezetten csúnya. Pont ezért nem merek fiúval kapcsolatba kerülni így, mert félek hátha itthagy emiatt. Már gyűjtök intimplasztikára de nagyon rosszul érzem magam miatta.
2018. márc. 6. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a nők nagy részének ilyen. Csak te gondolod csúnyának. A pasikat meg pont nem érdekli, így is úgy is imádják a puncit :D
2018. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy fiú amiatt hagy el akkor még sem èrdemel tèged,hidd el jó az úgy ahogy van..
2018. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
nekem is hasonló van, én se tartom szépnek, de a barátom imádja és gyönyörűnek látja, úgyhogy elfogadom :D
2018. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Így, ahogy leírtad, inkább szépnek és izgatónak tartom. :)
2018. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
32 vagyok és nekem is ilyen szeretik a fiúk.A szőrtelenítésre figyelj ha fiúval kezdesz lehetőleg aznap vagy előtte végezd el.
2018. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
#5 vagy ne. mindenkinek ahogy a legkényelmesebb. engem például kifejezetten zavar ha szőrtelen vagyok
2018. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Saláta punci a legjobb, 2 csajomnak is olyan volt mint barbiebabanak, minimális kisajak minimális nagyajak semmi extra, de egy lógós kicsit szőrös az az igazi
2018. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Csúnya?


Szerinted a párod pénisze csúnya?

Az enyémé szőrös, kicsit eres, és? Imádom, mert az övé, és csudajó dolgokat tesz vele.


A pasidat sem fogja érdekelni a puncid, nyugi :)

2018. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
91%

Ezen kár aggódnod! A leírásod alapján, nem hogy csúnya, de kimondottan kívánatos nunid van.

Nehéz lenne ellenálni neki... :)

2018. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
43%
Nem csúnya hidd el, barátnőmnek is salátás kicsit,és imádom élvezésig nyalni. Szerintem ez a szép punci, a babapunci meg olyan egyszerű.. a salátással meg lehet játszadozni :) + a pasid nem hagy el ilyen miatt,amikor aktus lesz, leborotválod és csókolom
2018. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!