Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a hüvelyemben, vagy...

Mi lehet a hüvelyemben, vagy ez tényleg csak a méhszáj?

Figyelt kérdés
Ahogy benyúlok kb 5-6 cm-re érzek egy nagyon kemény golyót, olyan mint egy cseresznye vagy dió, és így alá fölé mellé be lehet nyúlkálni. Fent érzem, nem teljesen középen inkább jobbra.. A hüvely ugye belül ilyen rücskös, ez meg sima, es mintha egy pici hasadást éreznék rajta de ez nem biztos.. Nagyon megijedtem, mi ez? Nyomásra amúgy nem fáj.
2018. febr. 16. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Vigyázz, nehogy leharapja az ujjadat :D
2018. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Magadtól kezdtél ott kutakodni vagy parod mondta hogy erez ott valamit?

Amugy pedig, nem tudom mi lehet de a leírásod sem pontos...

"Olyan mint egy cseresznye vagy dio" ezek azert elegge kulonboznek. Megis akkor melyik?

Egyebkent orvos tudja csak megmondani hogy mi az. En innen nem tudom megnezni/megerinteni hogy mi lehet.

Ha kivitelezheto kuldj rola kepet valahogy.

2018. febr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a méhszáj lesz. Akkor se ijedj meg, ha a ciklusod folyamán változtatja az elhelyezkedését. Peteérésnél magasabban, mensi alatt alacsonyabban is lehet
2018. febr. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a méhszáj! A ciklus időszakától illetve még több minden mástól is függ, hogy mikor mennyire van mélyen.

Hány éves vagy, hogy még csak most ismerkedsz a testeddel?

2018. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg csak a méhszáj....
2018. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ciklustól függ, hogy milyen kemény, illetve lent, vagy feljebb helyezkedik el. Ne piszkáld, ez a méhszájad.
2018. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!