Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket és ég a csiklóm?

Miért viszket és ég a csiklóm?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, mivel nagyon viszkettem alul és volt egy kis hüvelyi folyásom, illetve a kisajkak falán túrós váladék, illetve kiprosodás ott belül. Vett mintát,tenyésztésre, de nem találtak semmit, azt mondták, egészséges a vaginám. Ezért adott olyan instrukciót, hogy váltsunk ki ilyen hüvelytablettát, ha attól nem múlik el a viszketés, akkor talán allergia. De engem mégis aggaszt a kellemetlen szaga a vaginámnak, illetve az, hogy fokozottan a csiklóm fáj, ég, és viszket. Ez mitől lehet, mit lehet ellene tenni? Nagyon meg vagyok ijedve.

2018. jan. 27. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
gonbás a nuni, gyere adok rá gyógypuszit attól és csak attól elmúlik de csak ha 19 alatti vagy
2018. jan. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bugyuta és provokáló, hanem normális és hasznosítható választ kérnék
2018. jan. 27. 01:11
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor olvasd el az én válaszomat (az elsőt) te istenkolbásza
2018. jan. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

"Ezért adott olyan instrukciót, hogy váltsunk ki ilyen hüvelytablettát, ha attól nem múlik el a viszketés, akkor talán allergia."

Ezt.

2018. jan. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz masik nogyogyaszhoz. Nem vicc, nekem egyszer annyira bena volt a doki, hogy keves mintat vett, vagy nem tudom, rossz dolgokra kert vizsgalatot, igy negativ lett, de amint elmentem masikhoz minden latszot...de valoban lehet az allergia jele, ha valmi irrital, az okozhat folyast es viszketest is. Probalj oamut bugyit hordani, olyan bugyi bugyit, nem tangat. Keruld a tisztasagi betetet, ha hasznalsz intim mosakodot azt is (de pl ott van a Saforelle, nekem azt ajanlotta a dokim, attol allitolag nem lehet allergiad) vagy csak egyszeruen probald napi tobbszor megmosni/tisztalkodo kendovel torolni. En is rendesen tisztalkodtam, minden nap zuhanyoztam, megis elofordult hogy viszketett nap vegere, mert egesz nap bezarva, nem szellozott, szoval akar ez is lehet. Probalkozz, ha valami nem valtozik tenyleg erdemes lenne masik orvost nezni.
2018. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Remélem a vizsgálat előtt nem mosakodtál meg, mert akkor lehet negatív a teszt...
2018. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!