Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket a hüvelyem....

Nagyon viszket a hüvelyem. Alulról megnéztem magam tükörrel és a csiklóm melletti mélyebb résznél pedig fehér váladék vagy nem is tudom mi van. Mi lehet a bajom? 15 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehér váladék normálisan is lehet ott. A viszketés gombás, vagy bakteriális fertőzésre utal, szólj anyukádnak, ő majd elvisz dokihoz, ha szükséges.
2016. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Hüvelyi fertőzés.

Szólj anyukádnak és hétfőn menjetek nőgyógyászhoz!

2016. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól van. Az orvos előtt le is kell majd vetkőznöm?
2016. jan. 30. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted? Különben hogy tudná megnézni azt a területet?

Sőt, még vizsgálatra is sor kerülhet.

Sőt, a legjobban te is azzal járnál, ha nem hasra ütésre kezelne, hanem tényleg normális vizsgálatot végezne és ki lennél normálisan kezelve és akkor egy darabig nem látsz orvost, míg ha nem vagy normálisan kikezelve, akkor elég valószínű, hogy sűrűbben fogod látogatni a nőgyógyászt.

2016. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Beszélj anyuddal, valószínűleg gomba lesz.

Vegyetek esetleg Canesten combit a gyógyszertárban és ha gomba, akkor el fog múlni 2-3 nap alatt. Ha nem, akkor viszont el kell mennetek orvoshoz.

2016. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!