Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha nem jött meg a...

Az baj ha nem jött meg a menstruációm 15 évesen? És félek, mi bajom lehet ha van?

Figyelt kérdés

Volt orvosi vizsgálat a suliban és ott kézfeltartással kellet jeleznünk hogy meg van e. egyedül én nem tettem fel a kezem. A barátnőim mind azt mondják h mázlista vagyok, de ez furcsa. 20 ból egyedül nekem nem...És az egyik lány azt mondta (hangosan) h kamuzom...Az a gáz h túlsúlyos is vagyok nagyon (20kg +om van)és azt mondta h akkor jön meg korábban. És minden nő rokonomnak megjött 14 éves korára. És félek, mi bajom lehet ha van?

Anya akar nőgyógyászhoz küldeni, de valahogy szégyellős vagyok meg nincs gyomrom ahhoz h bennem turkáljanak.

Köszi előre a válaszokat!


2010. jún. 6. 01:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
menj tini ambulanciára!!
2010. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 22/L vagyok nekem 11 évesen jött meg,barátnőm 16 és fél éves volt amikor neki is.Nekem szinte azonnal beállt,neki beletelt egy pár évbe.Úgyhogy kitartás ne parázz!
2010. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem leírni hogy ugynolyan testalkatuak voltunk!

Utolsó voltam.

2010. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szia

képzeld nekem is késő 15 éves kormban jött meg.nincs ezzel semmi gond van aki későnérő tipusú

2010. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

"10 év múlva már a 12-13 éves lányok fognak azon gyötrődni hogy húú még nem jött meg a menstruációm most mi lesz.."


6-os sajnos igaz

2020. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!