Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a vizeletben?

Mi lehet ez a vizeletben?

Figyelt kérdés
9+4 hetes kismama vagyok, holnap megyek a kiskönyvemért a védőnőhöz, aki kérte, hogy vigyel vizeletet is. Ne nevessetek ki, de gyakoroltam a középsugaras gyűjtést, ekkor tűnt fel, hogy ilyen fehér nyúlós, nyálkás cuccok úszkálnak benne. Félek így a védőnőhöz menni. Mi lehet ez?
2018. jan. 23. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet h a hüvelyedből származik és amikor pisiltél, pont akkor ürült és keveredett oda. én már jártam így
2018. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de minden pisilésnél ez van, akkor is, ha előtte jól lemosom körülötte.
2018. jan. 23. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj, elképzelhető, de ha biztosat akarsz, akkor tenyésztess! Nekem 72 órán belül volt eredmény. Nem fáj a húgyhólyagod?
2018. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. A vizelet vizsgalat eredmenye negatív lett mindenre. Amikor elvesztettem piciket, utana elmult. Szóval a terhesseg okozta.
2018. jan. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!