Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj középtájon a hasam?...

Miért fáj középtájon a hasam? 11/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 10:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
az előzőnek köszönöm a bíztatást!!megbnéztem,nagyon jók!jó hogy még vannak ilyen jó indulatú emberek én még nem menszeszelek de már vannakk tüneteim,de már a tünetek is néha nagyon fájnak!
2010. jún. 5. 16:08
 12/24 A kérdező kommentje:
mentek a zöld és as piros kezek is,az undokonak!
2010. jún. 5. 17:22
 13/24 anonim ***** válasza:
31%

Hű, kaptam egy piros kezet? Mindjárt öngyilkos leszek bánatomban...:))))Amúgy is van már két keztem, bár néha jól jönne egy harmadik, de pont piros, az nem megy a szemem színéhez:) Nagyon megbüntettél kislány, hűűűűű...:) A lepontozás nem érdekel, az viszont sokkal nagyobb gáz, hogy ezzel reagálsz arra hogy valaki segíteni akar.


az egyik undok:)

2010. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nem lehet nem piszkálni?
2010. jún. 5. 17:45
 15/24 anonim ***** válasza:

szia.nem is biztos h mensi görcsök,mivel középtájon fáj neki.nem értem miért várod annyira,de te tudod.és szerintem lehet más is ,nem muszáj egyből a mensire gondolni.de te tudod.és ám középtájt nekem i szokott fájni,de olyankor mindig anyukám tanácsát kérem,aki mindig SEGÍT és ad valami gyógyszert.szerintem menj és kérd az anyukád véleményét,hisz ő tud beszélni erről,biztos. 11 évesen ilyenekkel rágodníí.. :S


22L

2010. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%
az undok szó totál mást jelent mint amit te hiszel,nézd meg a szótárban.nyugodj már le egy picit,mit pattogsz,nagyon kemény vagy 11 évesen...mi lesz belőled.a menstruáció és a nemi kapcsolat között semmi olyan kapcsolat sincs,amit te hiszel.ha nyomod a hasad és fáj,ne nyomd.ennyi.nagy logika kell hozzá.jajjistenem undoklettem!!!kapok egy piroskezet!!!áááá!!!!öngyilkos leszek!!!!nagyon felhúztál...nevetséges és nagyon gyerekes vagy.jöhet a piroskéz,nyugodtan,nem leszel keményebb tóle.ch...
2010. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
"én még nem menszeszelek de már vannakk tüneteim".honnan tudod hogy annak a tünetei???b.sszameg nagyon felhúztál.mindegy megyek lenyugodni....előző.ja és inkább csapd fel a helyesírási szótárat nagy unalmadba
2010. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha már szőrös a puncid és van már fehérfolyásod, akkor lehet, hogy azt jelenti, hogy megjön a menstruációd. De ha még nincs semmi testi változás, úgy értem szőr, és folyás, akkor jobb ha orvoshoz mész!
2010. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
üzenem annak aki azt mondta hogy a tüneteset ÉN írtam,akkor ki kell ábrándítsam,mert a tünetes kérdést NEM én írtam!!
2010. jún. 6. 09:31
 20/24 anonim ***** válasza:

mit pattogsz itt 11 évesen?? elment az eszed??

mensi..egyből arra kell gondolni,nemde??

olyan logikás te..ha fáj,akkor minek az Istennek nyomod??

2010. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!