Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy a folyásom...

Mit tegyek hogy a folyásom megszűnjön?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar,és szaga is van.De nem merek orvoshoz menni.Milyen gyógyszert,krémet vagy valami mást használjak,hogy megszűnjön a folyásom? Kérlek segítsetek! köszi
2008. okt. 24. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt nem tudunk más hasznos tanácsot adni mint, hogy menj orvoshoz. Ugyanis lehet, hogy gomba, baci vagy más fertőzés. Így a messzeségből csak találgatni tudnánk. Nem kellemes élmény nőgyógyászhoz menni, de hidd el túlélhető. Én is sokáig húztam, és amikor végre rászántam magam, rájöttem, hogy felesleges volt a sok para. Úgyhogy bátorság, és keress fel egy orvost!
2008. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elöttem szólónak!!!

Irány egy nőgyógyász!!

Nem szabad halogatni,mert a fertőzés elterjedhet a petefészkeidre,méhedre és meddőséget is okozhat.

És minél tovább halogatod,annál nehezebb lesz meggyógyítani.

2008. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először próbáld ki a Canesten Combit 1800Ft körül van (krém+tabletta), ha gombára gyanakszol (viszetés, túrós szerű folyás, büdi...)


Ha ez sem használ, akkor csak a doki jöhet szóba.

Én hajlamos vagyok a hüvelygombára és a dokim irrigálást írt fel, már 2.hónapja használom és azóta nem jött elő (lekopogjam). Figyeld meg hogy mikor van erősebb folyásod (pl.: peteéréskor 14-16napon) és próbáld ki a hüvelyöblítést!

Remélem tudtam segíteni. Jobbulást!

2008. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!